Pekařská 12, Brno
Po - So: 9:00 - 18:00
Ne: 9:00 - 14:00 +420 722 460 227

Prodejna

Pomáháme druhým vytvářet nezapomenutelné okamžiky!

Po celé České republice můžete navštívit celkem deset našich kamenných prodejen, naplněných tisíci produkty, inspirací, kostýmy a dekoracemi na párty. Zastavte se třeba právě na pobočce v ulici Pekařská 12 v Brně a my rádi převedeme Vaše představy do reality.

Nezáleží na tom, jestli slavíte 30. narozeniny, nebo odhalujete pohlaví potomka na zahradní párty. Každá akce si zaslouží být mimořádná. V naší kamenné prodejně najdete vše potřebné pro její uspořádání - konfety, girlandy, balonky, jednorázové nádobí, pozvánky, ubrusy, ale i svíčky do dortu.

Co nabízíme a umíme?

  • Možnost osobního vyzvednutí na prodejně již v den vytvoření objednávky
  • Výběr dekorací na svatbu, narozeniny, rozlučku se svobodou, dětskou oslavu…)
  • Nafukování balonků heliem i na počkání
  • E-shop ověřený zákazníky
  • Více než 10.000 produktů v nabídce
  • Velký výběr dětských, dámských i pánských karnevalových kostýmů

 

   

 

Veškerý náš sortiment si můžete objednat na našem e-shopu, nebo si přijít osobně vybrat na naši kamennou prodejnu v centru Brna. Ne všechny produkty na našich stránkách máme dostupné i v kamenné prodejně. Jejich dostupnost si můžete ověřit telefonicky, e-mailem, nebo vytvořením objednávky s možností osobního odběru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu (remove XX) info XX @ptakoviny-brno XX .cz, nebo na telefonním čísle 722 460 227.

Našim zákazníkům nabízíme taky službu Půjčovna kostýmů Brno. Potřebné informace o této službě, včetně kompletního výběru karnevalových kostýmů spolu s cenami naleznete zde.

KONTAKT:
Pekařská 12, Brno
Otevírací doba: Po - So: 9:00 - 18:00
Ne: 9:00 - 14:00
Tel.: 722 460 227